Zadzwoń: 71 344 53 08Napisz do nas


Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Inwestorów planujących budowę własnego domu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów domów jednorodzinnych, która obejmuje projekty gotowe i indywidualne.

Prezentujemy specjalną kolekcję gotowych projektów domów jednorodzinnych zgodną z charakterem tworzonej przez nas architektury. Naszym celem jest promowanie nowoczesnego budownictwa ponieważ uważamy, że dobry dom musi być funkcjonalny, piękny, przyjazny dla użytkownika i środowiska oraz powinien oddawać ducha swoich czasów. Mamy nadzieję, że prezentowane tu domy wyróżniają się współczesną formą, prostą konstrukcją i funkcjonalnymi wnętrzami, które łatwo można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Nasz katalog projektów zawiera domy z użytkowym poddaszem, domy parterowe, domy z garażem. Publikujemy przydatne informacje dla budujących dom, przewodnik po formalnościach związanych z budową oraz informacje o ekologii i zużyciu energii.

Oferujemy usługi związane z adaptacją projektów typowych.

Zamawiając projekt gotowy otrzymują Państwo cztery egzemplarze dokumentacji technicznej zawierającej:

- projekt architektoniczno-budowlany
- projekt konstrukcji
- projekt instalacji wody zimnej i ciepłej
- projekt instalacji kananalizacji sanitarnej
- projekt instalacji centralnego ogrzewania (instalacja wodna z kotłem gazowym jako źródłem ciepła)
- projekt instalacji gazu
- projekt instalacji elektrycznej

Przed wystąpieniem o pozwolenie na budowę należy dokumentację uzupełnić o projekt zagospodarowania terenu, projekty przyłączy, adaptować do lokalnych warunków oraz uzyskać inne wymagane prawem dokumenty.


(c) A-ZERO Pracownia Projektowa