Zadzwoń: 71 344 53 08Napisz do nas


dom_a012-zdjęcie z budowy

Dom ekologiczny i ekonomiczny

Energooszczędność to jedna z podstawowych cech, którymi powinien odznaczać się nowy dom. Rosnące ceny gazu, oleju i prądu powodują, że wszystkie rozwiązania przyczyniające się do zmniejszenia zużycia energii są na wagę złota. Ciepłe ściany, okna i drzwi, dobrze zaizolowany dach, wysokowydajne źródło ciepła i sprawne instalacje – to wszystko znajdą Państwo w projektach domów jednorodzinnych oferowanych przez Pracownię Projektową A-ZERO.

Budując dom tworzymy nową przestrzeń - wnętrza, w których żyjemy, pracujemy, odpoczywamy. Przekształcamy także przestrzeń zewnętrzną: przestrzeń naszej działki, ulicy i osiedla. Ważne, żeby ta przestrzeń była przyjazna dla nas i dla środowiska. Rozwiązania będą różne, dostosowane do lokalizacji - inne dla wolnostojącego domu na terenie niezabudowanym, inne dla działki pośród istniejącej, zwartej zabudowy.

Tworząc ten poradnik dotyczący energooszczędności i ekologii chcemy wskazywać na istotne problemy oraz dostarczać praktycznych informacji, które przyczynią się do lepszego zrozumienia tych złożonych zagadnień.

Piszemy o nowoczesnych technologiach, sposobach oszczędzania energii, wody oraz innych ciekawych tematach związanych z ekologią i energooszczędnością.

Mamy nadzieję, że informacje te ułatwią Państwu podjęcie świadomych decyzji na etapie wyboru projektu, które przełożą się w przyszłości na satysfakcję z mieszkania w wygodnym i przyjaznym budynku oraz na niższe rachunki związane z jego utrzymaniem.(c) A-ZERO Pracownia Projektowa