Zadzwoń: 71 344 53 08Napisz do nas


projekt domu jednorodzinnego-okolice Wrocławia projekt domu jednorodzinnego-okolice Wrocławia projekt domu jednorodzinnego-okolice Wrocławia

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Osobom szukającym niepowtarzalnych rozwiązań proponujemy projekt domu „na miarę”, dopasowany do warunków lokalizacji oraz indywidualnych potrzeb.

Prace nad projektem rozpoczynamy od zapoznania się z lokalnymi uwarunkowaniami terenu oraz oczekiwaniami i potrzebami inwestora.

Następnie opracowujemy program funkcjonalny i koncepcję architektoniczną, która obejmuje plany budynku, przekroje, widoki elewacji i trójwymiarowy model budynku.

Po zaakceptowaniu koncepcji przystępujemy do opracowania projektu budowlanego oraz rozpoczynamy proces kompletowania wszystkich niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę dokumentów.

Ostatni etap naszej pracy to przekazanie inwestorowi decyzji o pozwoleniu na budowę, projektu budowlanego oraz ewentualnych opracowań dodatkowych: projektów wykonawczych, projektów przyłączy, kosztorysów.

Podczas realizacji inwestycji pełnimy nadzory autorskie, uzgadniamy rozwiązania zamienne, służymy radą w zarówno podczas budowy domu jak i przy kompletowaniu dokumentacji potrzebnej do zgłoszenia zakończenia budowy.

Opracowanie projektu budowlanego na podstawie indywidualnej koncepcji wymaga więcej czasu niż w przypadku projektu typowego, ale jest rozwiązaniem, które z pewnością się opłaci jeżeli mamy nietypową działkę lub potrzebujemy specjalnych rozwiązań funkcjonalnych.


(c) A-ZERO Pracownia Projektowa